قرعه کشی فصلی رهنمون چاپ نامه الکترونیک

این برنامه پایان یافته است.
لطفا برای اطلاع از دوره های جدید قرعه کشی به همین صفحه مراجعه نمایید.

با خرید هر یک از محصولات شرکت رهنمون میتوانید در قرعه کشی فصلی رهنمون شرکت نموده و از جوایز آن برخوردار گردید. این قرعه کشی هر سه ماه یکبار برگزار میگردد. قرعه کشی برای مصرف کنندگان نهایی محصولات شرکت (کاربران) میباشد.

برای اطلاع از شرایط و زمان قرعه کشی ادامه مطالب زیر را مطالعه نمایید.هر سه ماه یکبار در روز 15 اولین ماه هر فصل برگزار میگردد.

هدایای قرعه کشی برای کاربران، تجهیزات کامپیوتری شامل لپ تاپ اسوس، تجهیزات شبکه بی سیم اسوس و مودم ای دی اس ال میباشد. جهت اطلاع از نتایج قرعه کشی دوره های قبل و لیست برندگان اینجا کلیک نمایید.

برای مصرف کنندگان نهایی

با خرید هر یک از محصولات شرکت رهنمون که دارای برچسب قرعه کشی فصلی میباشند اولین قدم را در راه برنده شدن برداشته اید! هنگام خرید تجهیزات شبکه کابلی و بی سیم از فروشنده بخواهید محصولات با برچسب زیر را به شما ارائه دهد:

 


پس از تهیه محصول باید شماره سریال دستگاه را در وب سایت رهنمون ثبت نمایید. (شماره سریال بر روی جعبه و خود دستگاه درج گردیده و با عبارت SN مشخص گردیده است.)برای ثبت محصول خود از این فرم استفاده نمایید. لازم است جعبه محصول، کارت گارانتی و فاکتور آنرا در هنگام دریافت هدیه ارائه دهید پس در نگهداری آنها کوشا باشید. در زمان ثبت نام یک ایمیل جهت اطمینان شما از ثبت درست اطلاعات برایتان ارسال میگردد. پس از پایان زمان قرعه کشی و مشخص شدن برندگان مراتب از طریق ایمیل و تلفن به شما اطلاع داده خواهد شد.


برای همکاران و عاملین فروش

شرایط خاص همکاران پخش و عاملین فروش محصولات شرکت رهنمون مستقیما به ایشان اعلام خواهد گردید.